Seos (1.0.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: List
mr: यादी

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: On
mr: वर

en: Search
mr: शोध

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Contact
mr: संपर्क

en: Off
mr: बंद

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: Taxonomy term page
mr: वर्गीकरण संज्ञेचे पान
