Seos (1.0.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: List
ne: सूचि

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: On
ne: माथि

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: About
ne: बारेमा

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Full comment
ne: पुरा कमेन्ट

en: Full content
ne: पुरा सामग्री
