Seos (1.0.1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: List
oc: Listar

en: Comments
oc: Comentaris

en: On
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Contact
oc: Contacte

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Other
oc: Autre

en: Full
oc: Complet

en: Token
oc: Geton (token)

en: About
oc: A prepaus

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: Full comment
oc: Comentari complet

en: Full content
oc: Contengut complet

en: Taxonomy term page
oc: Pagina d'un tèrme de taxinomia
