Seos (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: List
ps: لړ

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Search
ps: لټون

en: Preview
ps: مخليد

en: Other
ps: نور

en: About
ps: په اړه
