Seos (1.0.1) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: List
ro: Listă

en: Comments
ro: Comentarii

en: On
ro: Pornit

en: Search
ro: Căutare

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Other
ro: Altele

en: Full
ro: Complet

en: Token
ro: Simbol

en: About
ro: Despre

en: User account
ro: Cont utilizator

en: Search index
ro: Index căutare

en: Full comment
ro: Comentariu complet

en: Full content
ro: Întregul conținut

en: Taxonomy term page
ro: Pagina unui termen de taxonomie

en: Fallback date format
ro: Format pentru dată de rezervă

en: Search result highlighting input
ro: Evidențierea intrării în rezultatele căutării

en: HTML Date
ro: Data în format HTML

en: HTML Datetime
ro: Data și ora în format HTML

en: HTML Month
ro: Luna în format HTML

en: HTML Time
ro: Timpul în format HTML

en: HTML Week
ro: Săptămâna în format HTML

en: HTML Year
ro: An în format HTML

en: HTML Yearless date
ro: Data fără an în format HTML

en: Default long date
ro: Data implicită, în format lung

en: Default medium date
ro: Data implicită, în format mediu

en: Default short date
ro: Data implicită, în format scurt

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
ro: d/m/Y -H:i
