Seos (1.0.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: List
sl: Seznam

en: Comments
sl: Komentarji

en: Search
sl: Išči

en: Preview
sl: Predogled

en: Contact
sl: Kontakt

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: About
sl: O modulu

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Search index
sl: Indeks iskanja
