Seos (1.0.1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: List
sq: Lista

en: Comments
sq: Komente

en: Search
sq: Kërko

en: Preview
sq: Shikoje

en: Contact
sq: Kontakti

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione

en: User account
sq: Profili i përdoruesit

en: Taxonomy term page
sq: Faqja e termit Taksonomi
