Seos (1.0.1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: List
sr: Листа

en: Search
sr: Претрага

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Full comment
sr: Пун коментар

en: Full content
sr: Пун садржај

en: HTML Date
sr: <em>HTML</em> тип датума

en: HTML Datetime
sr: <em>HTML</em> тип датум/време

en: HTML Month
sr: <em>HTML</em> тип месеца

en: HTML Week
sr: <em>HTML</em> тип седмице

en: HTML Year
sr: <em>HTML</em> тип године

en: HTML Yearless date
sr: <em>HTML</em> тип датума без године

en: Default long date
sr: Подразумевани дуги тип датума

en: Default short date
sr: Подразумевани кратки тип датума
