Seos (1.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது
