Seos (1.0.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: List
th: ดูลิสต์

en: On
th: เปิด

en: Search
th: ค้นหา

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Off
th: ปิด

en: Mobile
th: มือถือ

en: Other
th: อื่นๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ
