Serial Field (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Value
ja: 値

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Number
ja: 数値

en: Serial
ja: シリアル

en: Default value
ja: デフォルト値

en: About
ja: アバウト

en: Starting value
ja: 開始値

en: Field types
ja: フィールドタイプ
