Serial Field (2.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Number
id: Angka

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Starting value
id: Nilai awal

en: Field types
id: Jenis bidang isian
