Serial Field (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Number
mr: अंक

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
