Serve plain file (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Path
nl: Pad

en: Add file
nl: Bestand toevoegen

en: Are you sure you want to delete %label?
nl: Weet u zeker dat u %label wilt verwijderen?

en: Max age
nl: Maximum leeftijd
