Serve plain file (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: File
fi: Tiedosto

en: Label
fi: Tunnus

en: Path
fi: Polku

en: Add file
fi: Lisää tiedosto

en: Are you sure you want to delete %label?
fi: Oletko varma että haluat poistaa %label?

en: Max age
fi: Maksimi-ikä
