Serve plain file (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Label
hu: Címke

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: Add file
hu: Fájl hozzáadása

en: Are you sure you want to delete %label?
hu: „%label” biztosan törölhető?

en: Max age
hu: Felső korhatár
