Serve plain file (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: File
ja: ファイル

en: Label
ja: ラベル

en: Path
ja: パス

en: Add file
ja: ファイルを追加

en: Are you sure you want to delete %label?
ja: %label を本当に削除しますか？

en: Max age
ja: 有効期間
