Serve plain file (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Label
pl: Etykieta

en: Path
pl: Ścieżka

en: Add file
pl: Dodaj plik

en: Are you sure you want to delete %label?
pl: Czy na pewno usunąć %label?

en: Max age
pl: Maksymalny wiek
