Serve plain file (8.x-1.10) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Language
ca: Llengua

en: File
ca: Fitxer

en: Label
ca: Etiqueta

en: Path
ca: Camí

en: Add file
ca: Afegeix un fitxer

en: Are you sure you want to delete %label?
ca: Esteu segur de voler suprimir %label?

en: Mime type
ca: Tipus mime
