Serve plain file (8.x-1.10) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Language
id: Bahasa

en: Path
id: Jalur

en: Add file
id: Tambahkan berkas

en: Are you sure you want to delete %label?
id: Apa anda yakin menghapus %label?

en: Mime type
id: Tipe Mime

en: Max age
id: Usia maksimal
