Serve plain file (8.x-1.10) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Language
it: Lingua

en: Label
it: Etichetta

en: Path
it: Percorso

en: Add file
it: Aggiungi file

en: Are you sure you want to delete %label?
it: Vuoi davvero eliminare %label?

en: Mime type
it: Tipo di mime

en: Max age
it: Età massima
