Serve plain file (8.x-1.10) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Language
jv: Basa

en: File
jv: Berkas

en: Label
jv: Judul

en: Add file
jv: Nambah file
