Serve plain file (8.x-1.10) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Language
ku: زمان

en: File
ku: پەڕگە

en: Label
ku: پێناس

en: Path
ku: ڕێڕه‌و
