Serve plain file (8.x-1.10) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Label
ml: അടയാളം

en: Path
ml: വഴി
