Serve plain file (8.x-1.10) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Language
nn: Språk

en: File
nn: Fil

en: Label
nn: Etikett

en: Path
nn: Sti
