Serve plain file (8.x-1.10) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Language
oc: Lenga

en: File
oc: Fichièr

en: Label
oc: Etiqueta

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Add file
oc: Apondre un fichièr

en: Mime type
oc: Tipe MIME
