Serve plain file (8.x-1.10) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Language
ur: زبان

en: File
ur: فائل

en: Label
ur: عنوان

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت
