Serve plain file (8.x-1.11) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Language
bg: Език

en: File
bg: Файл

en: Label
bg: Заглавие

en: Path
bg: Път
