Serve plain file (8.x-1.11) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Language
el: Γλώσσα

en: File
el: Αρχείο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Are you sure you want to delete %label?
el: Είστε σίγουροι για τη διαγραφή του %label;

en: Mime type
el: Τύπος MIME
