Serve plain file (8.x-1.11) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Language
hy: Լեզու

en: File
hy: Ֆայլ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Path
hy: Ուղի
