Serve plain file (8.x-1.11) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Language
is: Tungumál

en: File
is: Skrá

en: Label
is: Merking

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni
