Serve plain file (8.x-1.11) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Language
sv: Språk

en: File
sv: Fil

en: Label
sv: Etikett

en: Path
sv: Sökväg

en: Add file
sv: Lägg till fil

en: Are you sure you want to delete %label?
sv: Är du säker på att du vill radera %label?

en: Mime type
sv: Typ av MIME

en: Max age
sv: Äldsta ålder
