Serve plain file (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: Label
et: Nimetus

en: Path
et: Tee

en: Add file
et: Lisa fail

en: Mime type
et: MIME-tüüp

en: Max age
et: Maksimaalne vanus
