Serve plain file (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: File
ru: Файл

en: Label
ru: Метка

en: Path
ru: Путь

en: Add file
ru: Добавить файл

en: Are you sure you want to delete %label?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %label?

en: Mime type
ru: MIME-тип

en: Max age
ru: Максимальный возраст
