Serve plain file (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: File
th: ไฟล์

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี
