Serve plain file (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Add file
bo: ཡིག་ཆ་ཁ་སྣོན།

en: Mime type
bo: MIMEརིགས
