Serve plain file (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: Label
eu: Etiketa

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Mime type
eu: Mime mota
