Serve plain file (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: Label
fr: Libellé

en: Path
fr: Chemin

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Add file
fr: Ajouter un fichier

en: Are you sure you want to delete %label?
fr: Êtes-vous certain de vouloir supprimer %label ?

en: Mime type
fr: Type MIME

en: Max age
fr: Age maximum
