Serve plain file (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: File
my: ဖိုင်

en: Label
my: အညွန်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း
