Serve plain file (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: Label
cs: Popisek

en: Path
cs: Cesta

en: Add file
cs: Přidat soubor

en: Are you sure you want to delete %label?
cs: Opravdu chcete smazat %label?

en: Mime type
cs: MIME typ

en: Max age
cs: Max stáří
