Serve plain file (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: Label
lt: Etiketė

en: Path
lt: Kelias

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: Mime type
lt: Mime tipas
