Serve plain file (8.x-1.5) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: Label
lv: Etiķete

en: Path
lv: Ceļš

en: Add file
lv: Pievienot failu
