Serve plain file (8.x-1.5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: File
ne: फ़ाइल

en: Label
ne: लेबल

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय
