Serve plain file (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Path
ta: பாதை
