Serve plain file (8.x-1.5) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: File
vi: Tập tin

en: Label
vi: Nhãn

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Add file
vi: Thêm tập tin
