Serve plain file (8.x-1.6) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Content
de: Inhalt

en: Language
de: Sprache

en: File
de: Datei

en: Label
de: Beschriftung

en: Path
de: Pfad

en: Add file
de: Datei hinzufügen

en: Are you sure you want to delete %label?
de: Möchten Sie %label wirklich löschen?

en: Mime type
de: MIME-Typ

en: Max age
de: Max. Alter
