Serve plain file (8.x-1.6) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Language
sl: Jezik

en: File
sl: Datoteka

en: Label
sl: Oznaka

en: Path
sl: Pot
