Serve plain file (8.x-1.7) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ
