Serve plain file (8.x-1.7) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Language
az: Dil

en: File
az: Fayl

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD
