Serve plain file (8.x-1.7) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Language
os: Æвзаг

en: File
os: Файл

en: Label
os: Нысан

en: Path
os: Фæндаг
